Image
Image

Workforce Hope – це місце зустрічі роботодавця та пошукача роботи.

Ми створюємо умови, коли роботодавці (у Канаді або США) зможуть побачити вашу кандидатуру в найкращому світлі, навіть коли ви знаходитесь в Україні (або іншій європейській країні) чи вже у Північній Америці.

Наша роль полягає у забезпеченні супроводу на тих етапах (пошуку роботи, візового забезпечення, перельоту, тощо), які ви самі оберете.

Чому Workforce Hope?

Представництво в багатьох країнах

Наші команди знаходяться у різних країнах та надають сприяння у внесенні інформації у нашу базу тих, хто шукає роботу. Ми допомогаємо вам заявити про себе тим, хто шукає працівників.

Підбір оптимального візового рішення

Наші правники-партнери постійно відстежують найкращі та найшвидчі передбачені законодавством можливості переїзду у Канаду або США з правом на роботу.

Сприяння знайомству

З вашого дозволу, наші перевірені роботодавці зможуть відшукати у нашій базі вашу кандидатуру.

Допомога "на новому місці"

У партнерстві з нашим Фондом «Workforce Hope» ми залучаємо місцеву громадськість, аби облаштування новоприбулих відбувалось у максимально комфортний спосіб.

Головне: ми не беремо жодних коштів з працівників за наш супровід.

Обидві країни: Сполучені Штати та Канада мають величезну потребу у працівниках. Наша платформа допоможе вам, як претенденту заявити про себе тим, хто потребує працівників.

За вашим вибором, ми пропонуємо допомогу на будь-якому етапі цього процесу: від оцінки вашої конкретної ситуації, до пошуку роботи та житла  та культурної адаптації.  Головною перевагою є те, що велика доля фінансового тягару щодо переїзду працівника лягає на роботодавця. Наша перевага: надійність та експертність. 

Почніть прямо зараз, заповніть заяву. Для цього натисніть кнопку "Подай заявку зараз".

Image
Image

Standing with Ukraine

На тлі війни, яку розпочала росія, й США, й Канада продемонстрували свою прихильність до народу України.  Сполучені Штати, наприклад, приймають українців за допомогою спеціальної програми, відомої як “Гуманітарний пароль”.

Перевагою цієї програми є те, що громадяни України одразу отримують тимчасовий дозвіл на роботу. 

В Канаді певний час діяла програма CUAET. 

Як все це відбувається

(якщо ви шукаєте роботу у США або Канаді)

01

Заповнення заяви


Ви заповнюєте заяву на нашому сайті. Це робиться для того, аби потенційні роботодавці могли побачити Вас у найкращому світлі. Відтак, не забувайте вказувати всі Ваші переваги: вміння, досягнення, освіту, тощо.

Разом з цим ми просимо надавати максимально правдиві відповіді. Особливо це торкається Вашої імміграційної історії (як-то наявність попереднього перебування у США за U4U, або наявність канадійської візи CUAET). Cвідоме надання неправдивих відповідей призводить до відмови з боку імміграційних служб. Ми також не зможемо працювати із Вами за умов надання неправдивих відповідей.

Image
Image
02

Уточнення ваших даних


За потребою, наша команда зв'язується із Вами для уточнення даних.

У більшості випадків наші працівники мають зв'язатися із Вами наступного робочого дня після поданої заяви. Саме тому ми просимо, аби Ви обирали найбільш актуальні канали зв'язку. На цьому дзвінку Вам також повідомлять те, яким чином Ви зможете відвантажити усі документи.

03

Відвантаження ваших документів


Ми просимо про максимальну оперативність у відвантаженні документів. Вам буде надане посилання  за яким ми попросимо вас завантажити  документи.  

Не хвилюйтесь, якщо у вас немає можливості зробити професійний скан - висилайте якісні фото документів. Наша задача полягає у тому, аби забезпечити найкращий супровід з метою, аби потенційні роботодавці побачили вас у найкращому світлі.

На цьому етапі до процесу долучаються одразу дві команди: наші правничі партнери та фахівці з підбору кадрів.  Ми просимо Вас завантажити документи протягом 24 годин після отримання посилання. 

Image
Image
04

Співбесіда з потенційним роботодавцем


Ми не можемо сказати, скільки пройде часу перед тим, як роботодавці запросять вас на співбесіду. Іноді йдеться про кілька днів, іноді про кілька тижнів.

Співбесіди з потенційними роботодавцями у нас відбуваються в онлайн, за допомогою програми Zoom. Перед співбесідою вам зателефонує наш працівник та запросить вас на призначений час. Якщо Вам складно взяти участь англійською мовою, ми забезпечуємо переклад. Проте наполегливо радимо використати всі свої "спроможності" говорити англійською. Навіть якщо доведеться підглядати у «шпаргалку».

Ми радимо завчасно та ретельно підготуватись до співбесіди: приготуйте список питань до потенційного роботодавця. Якщо Ваша кандидатура буде схвалена, ми Вас повідомляємо про це. У вас буде 2 робочих дні прийняти пропозицію роботодавця.

05

Процес оформлення дозволів (або віз)


Як тільки Ви прийняли пропозицію роботодавця, настає час оформлення документів.

Ми пропонуємо вам наш супровід (допомогу) в оформленні документів з відповідними імміграційними службами. Час обробки заявок, на жаль, непередбачуваний. Це може бути кілька тижнів, може бути кілька місяців.

Ми не зможемо жодним чином пришвидшити його. Просимо Вас поставитися з розумінням до цього періоду очікування.

Втім, як частина нашого супроводу, ми надамо вам необхідної інформації для можливого відстеження рішення з боку державних імміграційних служб.

Image
Image
06

Переїзд


Як тільки державні імміграційнці служби схвалили Вашу заяву, наша компанія (у тісній співпраці з робтодавцем) запропонує вам супровід з переїздом. Це може містити у собі допомога у виготовленні додаткових документів, тощо.

За вашим бажанням, ми надаємо рекомендації щодо купівлі квитків. Окремі роботодавці повертають кошти за квиток (після завершення обумовленого терміну.