Якщо заявником є чоловік та більш ніхто не буде їхати, нам лишається розглянути тільки два критерії: чи Ви зможете виїхати з України, а також, якщо Ви не в Україні - дату виїзду з України.
Якщо Ви в Україні, наша команда має переконатися, що закон дозволяє Вам виїзд. Будь ласка, будьте готові надати копії документів, які підтверджують це право.
Якщо Ви не в Україні, наша команда має переконатися, що дата Вашого виїзду з України відповідає вимогам програми U4U. В ідеалі - до 11 лютого 2022. Разом з цим, кожна ситуація окрема.